Vinoteka 13
 
zalogowany: brak
Ilość pozycji: 0 | wartość: 0,00 PLN
 
vinoteka
vinoteka
Delikatesy 13

Delikatesy 13 to miejsce wyjątkowe. Bezpośrednio do naszych delikatesów sprowadzamy specjały z różnych zakątków świata: przyprawy, szlachetne oliwy, octy balsamiczne, trufle, foie-gras i inne rarytasy. Wyszukana propozycja dla smakoszy: selekcja doskonałych serów oraz najlepszej jakości wędlin od uznanych włoskich i francuskich producentów. Portugalskie sardynki, hiszpańskie tuńczyki, łososie ze Szkocjii. Kawy i herbaty z najbardziej renomowanych zamorskich plantacji. Ponadto wspaniałe tradycyjne pieczywo, pyszne miody oraz ekologiczne produkty z różnych regionów Polski, Nasi kucharze specjalnie dla Państwa wytwarzają na miejscu świeże pasztety, wędzonki, sosy, marynaty, konfitury i musztardy własnej produkcji. Wybór domowych makaronów, czekoladki, trufle, pralinki, torty, kolorowe makaroniki, codziennie przygotowywane przez naszych cukierników, stanowią słodkie zwieńczenie bogatej oferty. W sklepie można również zakupić oryginalne akcesoria i piękne przedmioty związane ze sztuką jedzenia oraz stołem.


Delikatesy 13Czym się zajmujemy?

  • Sprzedaż detaliczna poprzez własne sklepy w Krakowie oraz w Warszawie;

  • Sprzedaż do klientów biznesowych i korporacyjnych – przygotowujemy specjalne kosze z upominkami znakomicie sprawdzające się podczas bankietów i w okresie świątecznym

  • Szkolenia i degustacje;


Produkty importujemy od najlepszych producentów win z Włoch, Francji i innych częścią świata. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta.

Sklep Online

Vinoteka 13

facebook google plus twitter

facebook google plus twitter

Delikatesy 13

MAM UKOŃCZONE 18 LAT
LUB PRZEBYWAM NA TERENIE
USA I MAM UKOŃCZONE 21 LAT